Kontakt

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!
icon_widget_image PO-PI: od 7:00 do17:00 icon_widget_image Jelenecká 43B, 949 01 Nitra icon_widget_image 0910 399 129 0902 256 967 icon_widget_image geogroup@geogroup.sk

Sledujte nás

Geodet Zlaté Moravce

Rozhodli ste sa stavať v Zlatých Moravciach? Skvelá voľba! Vďaka našim geodetom zo Zlatých Moraviec z Geo-group s.r.o. budú práce okolo zameriavania pozemku o to jednoduchšie. Pripravte sa na odborné, profesionálne a rýchle práce z oblasti geodézie.

Geodetické práce vo vašej blízkosti – odteraz aj v Zlatých Moravciach

Významná časť našich zákazníkov kupuje alebo predáva pozemky práve v Nitrianskom kraji. Chceme im byť čo najbližšie, a preto sme rozšírili naše geodetické služby aj na lokalitu Zlaté Moravce.

Ak sa rozhodnete pre naše služby, môžete sa tešiť na špičkovú kvalitu, bezkonkurenčnú rýchlosť a priaznivú cenu. Či už ide o menšiu zákazku a merať budeme zopár metrov, alebo pôjde o desiatky kilometrov, naši geodeti zo Zlatých Moraviec radi zastrešia celý proces tak, aby ste mohli dať starosti týkajúce sa celej geodézie bokom. Počas našich meraní si vychutnajte radšej vyberanie nového zariadenia, alebo čítanie nášho blogu počas rannej kávičky.

Geodézia Zlaté Moravce: Služby geodetických prác

V Zlatých Moravciach poskytujeme geodetické služby na vysokej úrovni. S čím vám vieme pomôcť?

Neváhajte našich geodetov zo Zlatých Moraviec kontaktovať aj s ďalšími potrebami. Radi sa pozrieme na to, či vám vieme vyhovieť.

Naši geodeti zo Zlatých Moraviec merajú najpresnejšie

Pri zameraní polohopisu a výškopisu, ale aj ďalších meraniach používame najnovšiu meraciu techniku značky Leica Geosystems a Trimble. Nechýba nám ani kvalitné hardvérové a softvérové vybavenie pre spracovanie zozbieraných dát a tvorbu výstupov. Môžete sa tak spoľahnúť na to, že sa detailne pozrieme na každý centimeter vášho pozemku.

Pozrite si aj ďalšie mestá a regióny, v ktorých môžete využiť naše služby, alebo nás kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.

Zameranie na pozemku
Zameranie na pozemku
Vytýčenie bodov v teréne
Geo-Group geometrický plán