Kontakt

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!
icon_widget_image PO-PI: od 7:00 do17:00 icon_widget_image Jelenecká 43B, 949 01 Nitra icon_widget_image 0910 399 129 0902 256 967 icon_widget_image geogroup@geogroup.sk

Sledujte nás

Napísali o nás

REFERENCIE
a

Mário J.

Bol som veľmi spokojný so službami aj s dobrou cenou. Určite odporúčam.

a

Ivan S.

Určite ešte využijem služby tejto firmy. Oceňujem profesionalitu p. Szaba a p. Kleina.

a

Andrej G.

Na túto firmu som narazil náhodne, ale neľutujem. Všetko prebehlo ok, od počiatočného telefonátu až po vyplatenie.

a

Natália B.

Vrelo odporúčam. Boli sme spokojní.

a

Dominika L.

Chlapci boli síce mladí, ale veľmi precízni a „žhaví“ do roboty. Vidieť, že ich práca baví. Odporúčam každému, kto potrebuje geodetické práce.

a

Adriana M.

Pomer cena – kvalita veľmi výhodný. Rýchle jednanie a profesionalita na vysokej úrovni.

a

Kristián K.

Profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný s výsledkom. Cena za službu bola veľmi dobrá.

a

Lucia P.

Rýchla práca, bezproblémová komunikácia, ochotní majitelia.

a

Bianka F.

Dobrý deň, chcela by som sa touto cestou poďakovať pánom za rýchle vybavenie, ochotu, komunikáciu a v neposlednom rade profesionálny prístup. Ochotne nám všetko vysvetlili a aj vybavili, čo bolo treba, čo si veľmi ceníme. Do budúcna budeme vedieť, na koho sa obrátiť.

a

Ondrej F.

K firme som sa dostal na základe pozitívnych referencií od známeho. Potreboval som zamerať pozemok a základy domu. Boli ochotní a ústretoví, časovo flexibilní a dobre technicky vybavení. Meranie prebehlo veľmi rýchlo a presne. U mňa spokojnosť!

a

Miroslav P.

S firmou Geo-group sme boli nadmieru spokojní. Ich prístup, profesionalita a cena v nás zanechali len pozitívne dojmy. Rovnako rýchlosť a časová flexibilita sú len plusom pre našu ďalšiu spoluprácu aj v budúcnosti.

a

Matúš P.

Veľká spokojnosť. Ochota a najmä ľudský prístup k riešeniu geodetickych požiadaviek sa odzrkadlili aj v prijateľnej cene.

a

Kristína V.

Túto firmu odporúčam všetkými desiatimi. Vytýčenie pozemku prebehlo bez komplikácií a za dobrú cenu. Rýchle jednanie a super zamestnanci. Ďakujeme!

a

Filip H.

Veľmi dobrý prístup, skvelé jednanie, rýchle vybavenie a super cena. Celková spokojnosť.

a

Hana K.

Chcela by som vyjadriť spokojnosť s vyhotovením geometrického plánu. Kladne hodnotím rýchlosť, komunikáciu, profesionálny prístup a cenu. Určite odporúčam využiť služby tejto firmy pri riešení podobných problémov.

a

Filip P.

S firmou Geo-group s.r.o. mám veľmi príjemnú skúsenosť. Všetko dodržali a vyhotovili podľa vopred dohodnutých podmienok. Oceňujem hlavne rýchlosť a presnosť vykonania dohodnutých služieb.