Kontakt

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!
icon_widget_image PO-PI: od 7:00 do17:00 icon_widget_image Jelenecká 43B, 949 01 Nitra icon_widget_image 0910 399 129 0902 256 967 icon_widget_image geogroup@geogroup.sk

Sledujte nás

Kde bude stáť vaša nehnuteľnosť?

Máte vypracovanú projektovú dokumentáciu rodinného domu alebo inej stavby, na základe ktorej ste získali stavebné povolenie? Ak áno, nechajte si vašu stavbu profesionálne a precízne vytýčiť. Úkon vytýčenia, resp. osadenia stavebného diela môžeme označiť za jeden z kľúčových faktorov úspešnej realizácie vašej stavby. Vytýčenie je realizované na podklade projektovej dokumentácie, ktorá bola vypracovaná projektantom.

Ako prebieha vytýčenie stavby?

Vytýčenie stavby sa z pravidla realizuje dvakrát. V prvom kroku sa v teréne vytýčia základy, ktoré slúžia pre výkopové práce základových pásov. Vzhľadom na to, že pri realizácií základov dochádza k porušeniu vytýčených bodov, vytýčenie je potrebné realizovať druhýkrát, kde sa vytýči pôdorys obvodových múrov s milimetrovou presnosťou do betónového základu. Pri druhom vytýčení sú body stabilizované kovovými klincami pre zachovanie presnosti. V prípade potreby vám na požiadanie vystavíme protokol o vytýčení stavby.

Spoľahnite sa na profesionálov

Geodetické práce máme v malíčku. Odborne a spoľahlivo pripravíme váš pozemok pre budúcu výstavbu, vytýčime hranice parcely i pôdorys budúcej stavby do posledného detailu. Aby ste mohli sebavedomo pracovať na svojom novom projekte, na svojom novom bývaní.